Twelve Electric   Oferta handlowa  Osprzęt elektrotechniczny Niedziela, 22.07.2018   Imieniny:. Magdaleny i Bolesława   

System kompensacji mocy biernej dla biurowca
(kliknij) 

                     
 

Oferta handlowa
Kompensacja mocy biernej
Jakość energii elektrycznej
Osprzęt elektrotechniczny
Lampki sygnalizacyjne LED
Styczniki serii ID i IDX
Układy zapłonowe
Optymalizacja kosztów
Cennik - Kompensacja Mocy Biernej
Cennik - Monitoring Parametrów Sieci
Certyfikaty
Polityka Jakości Twelve
Recykling
O firmie
Targi i sympozja
Pliki do pobrania
Artykuly
Dofinansowania

 

 
Osprzęt elektrotechniczny

            W ofercie osprzętu elektrotechnicznego proponujemy lampki sygnalizacyjne LED stosowane  do sygnalizacji stanów obwodów elektrycznych, urządzeń, procesów technologicznych itp. Zastępują lampki żarowe i neonowe. Dzięki zastosowaniu w ich konstrukcji struktury półprzewodnikowej, żywotność lampek została maksymalnie wydłużona.

Twelve Electric jako wyłączny przedstawiciel firmy ESGO oferuje styczniki serii ID i IDX z bieżącej produkcji. Nowa generacja styczników zachowała wymiary zewnętrzne i rozstaw otworów mocujących styczników produkowanych w dawnym NRD. Proponowane przez nas urządzenia znajdują zastosowanie w instalacjach niskiego napięcia, rozdzielnicach, aparaturach sterowniczych oraz bateriach kondensatorów. Wykorzystywane są do załączania urządzeń w obwodach trójfazowych prądu przemiennego i prądu stałego. Do styczników serii S-ID(X) proponujemy termiczne przekaźniki serii IR, K-ERB, K-ERS, dodatkowe zabezpieczenia typu ZX oraz komplet części zamiennych: styki główne i pomocnicze, cewki i inne.

Producentom opraw oświetleniowych i konserwatorom oświetlenia proponujemy niezawodne, elektroniczne układy zapłonowe typu UZLS/UZLSI, przeznaczone do zapalania wysokoprężnych lamp sodowych i metalohalogenkowych o mocy od 35 do 400 (1000) W. 
Twelve Electric Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 162
04-987 Warszawa
tel. +48 22 872 20 20
fax.+48 22 612 79 49
skype:  t12e_1, t12e_2, t12e_3
e-mail:
12e@12e.pl