O firmie

Firma Twelve Electric Sp. z o.o. już od 1991 roku oferuje na rynku polskim nowoczesne i niezawodne produkty oraz kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu Kompensacji Mocy Biernej, Monitoringu Jakości Sieci, Osprzętu Elektrotechnicznego. Jesteśmy całkowicie polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, która skupia swoje działania na projektowaniu, konstruowaniu oraz wdrażaniu nowatorskich urządzeń i systemów optymalizujących zużycie energii elektrycznej, zapewniających bezpieczeństwo w eksploatacji oraz najwyższy światowy standard w zakresie parametrów technicznych, metrologicznych i funkcjonalnych. Rzetelną pracą i swoim profesjonalizmem zdobyliśmy zaufanie wielu polskich klientów oraz naszych zagranicznych partnerów.

Nadrzędnym celem naszych zamierzeń i działań wykonywanych z największą starannością i zaangażowaniem jest pełna i szeroko rozumiana satysfakcja naszych Klientów.  Wysoki poziom techniczny produktów opracowanych i produkowanych przez Twelve Electric, który potwierdzony został wieloma atestami wykonanymi w ramach certyfikacji w Głównym Urzędzie Miar oraz w Instytucie Elektrotechniki w Międzylesiu, niewątpliwie umożliwi Państwu osiągnięcie założonego efektu i zrealizowanie zaplanowanych celów. 

Naszą ofertę handlową i usługową adresujemy zarówno do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw państwowych i firm prywatnych, jak i biur projektowych, zakładów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów komunalnych oraz zakładów energetycznych i hurtowni na terenie całego kraju. Wierzymy, iż skorzystanie z oferty Twelve Electric oraz podjęcie współpracy z nami przyniesie Państwu oczekiwane wymierne korzyści finansowe i zadowolenie z przeprowadzenia wysoko rentownych inwestycji, nam natomiast - satysfakcję z dobrze wykonanej pracy i ze spełnienia Państwa oczekiwań.

Zarząd Twelve Electric

Twelve Electric Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 162
04-987 Warszawa
tel. +48 22 872 20 20
e-mail: 12e@12e.pl
NIP: 952-18-84-213

Szanowni Państwo!
W związku z istniejąca sytuacją epidemiczną, firma działa w niestandardowym trybie i w związku z tym kontakt na numery stacjonarne może być utrudniony. Prosimy o bezpośredni kontakt do pracowników:
502 002 187 - Aleksandra Biraga Łuczak - handlowiec
502 002 159 - Emilia Kołakowska - handlowiec i serwis

+48 228722020
12e@12e.pl
Tu jesteśmy
Droga do nas